Przydatne, prędkie oraz niezniszczalne pojazdy. Auta nietypowe, małe, mające wyraźnie opływowy kształt ciała ludzkiego, posiadające radioodtwarzacze CD. Machiny zgrabne, o dużej zalecie prędkiego transportowania się. A wszystko po to, ażeby podnieść uciechę współczesnego człowieka. Optymalizowanie samochodów odbywa się od chwili opatentowania pierwszego wehikułu. Przykładem jest nawigacja GPS. Jednym z tychże polepszeń są powstałe już w obecnych czasach wozy elektryczne czy też AppRadio. To samochody, którym wystarczy tylko prąd elektryczny. Na wyposażeniu mają DVD i ekrany.

Należy podłączyć samochód do kontaktu oraz pozostawić do ładowania. Jednakże te pojazdy są w stanie przejechać wyłącznie 150-200 km. Niewyobrażalny jest fakt, iż takie wozy mogą zastopować się na środku autostrady, lub na odwrót – opustoszałego pola, albowiem po prostu się wyładują. Nowością w świecie aut od roku 2013 jest wprowadzenie pojazdu bez kierowcy. Nowością są także innowacyjne wzmacniacze.

Wozy te nie potrzebują człowieka, a w związku z tym i prawa jazdy. Takie machiny zostały przyjęte do użytku aż w trzech stanach – Nevada, Kalifornia oraz Floryda. W przyszłości ludzie myślą również o szybujących autach, w których głośniki i subwoofery to baza. To globalne marzenie człowieka – dominowanie nad światem, latanie w przestworzach. Tylko czy uda się wynaleźć sposób oraz opatentować takie samochody? To z pewnością byłoby porywające doświadczenie dla koneserów aut oraz pospolitych ludzi, pragnących odmiany. Dobrą odmianą są także akcesoria typu tuner TV.

Ludzie już w okresach zamierzchłych wiedzieli, że przemieszczanie się o sile własnych nóg jest niewystarczające. Organizm ludzki prędko się męczy i nie jest zaprojektowany, aby wędrować przez wiele godzin, czy nawet dni. Widoczny każdego dnia transport na własnych nogach nie jest nawet bezpieczny dla zdrowia. Im bardziej świat się rozwijał, tym szybciej powstawały różne pierwotne wozy.

systemy multimedialne pioneer

pioneer

nawigacja  pioneer

pioneer